קראי את העמוד הזה עד הסוף וגלי: איך הענקת שפה שניה לילדך תורמת משמעותית להתפתחות שלו ומפתחת את הביטחון העצמי שלו בכל תחום בחיים.

רוית: בעלת תואר ראשון בהוראה ותואר שני בחינוך מיוחד ומלמדת בהצלחה ילדים אנגלית כבר מעל 10 שנים.

קראי את העמוד הזה עד הסוף וגלי: איך הענקת שפה שניה לילדך תורמת משמעותית להתפתחות שלו ומפתחת את הביטחון העצמי שלו בכל תחום בחיים.

איך משנת 2020 כל הורה יכול להעניק לילדים שלו את האנגלית כשפה שניה לחיים, גם אם 

איך משנת 2020 כל הורה יכול להעניק לילדים שלו את האנגלית כשפה שניה לחיים, גם אם אין לך שליטה בשפה האנגלית

 אין לך שליטה בשפה האנגלית ומבלי לשלם אלפי שקלים לשיעורים פרטיים, בעזרת שיטה פשוטה, נעימה וקלילה שפשוט עובדת

קבלי גישה לתכנית המהפכנית של ספיזי לילדים עד גיל 7 והעניקי לילד שלך את האנגלית כנכס אמיתי להמשך החיים שלו, בעזרת תכנים איכותיים, תרגול מהנה ו- 16 שבועות של תוכן פרקטי וחוויתי. תאפשרי לילד שלך עתיד טוב יותר עם הזדמנויות רבות יותר עוד היום!

 ומבלי לשלם אלפי שקלים לשיעורים פרטיים, בעזרת שיטה פשוטה, נעימה וקלילה שפשוט עובדת

התכנית המלאה של ספיזי לילדים להענקת השפה האנגלית לילד שלך רק 497 ש"ח

קבלי גישה לתכנית המהפכנית של ספיזי לילדים עד גיל 7 והעניקי לילד שלך את האנגלית כנכס אמיתי להמשך החיים שלו, בעזרת תכנים איכותיים, תרגול מהנה ו- 16 שבועות של תוכן פרקטי וחוויתי. תאפשרי לילד שלך עתיד טוב יותר עם הזדמנויות רבות יותר עוד היום!

תכנית ההכשרה הדיגיטלית המלאה והמקיפה ביותר כדי להעניק לילד שלך את האנגלית כשפה שניה לחיים, כדי שלא יישאר מאחור ושתחסוך לך ולילדך שנים של למידה מייגעת ומתסכלת, שמתאימה לכל הורה לילד בגיל 0-7, ללא קשר לרמת האנגלית שלו.

תכנית ההכשרה הדיגיטלית המלאה והמקיפה ביותר כדי להעניק לילד שלך את האנגלית כשפה שניה לחיים, כדי שלא יישאר מאחור ושתחסוך לך ולילדך שנים של למידה מייגעת ומתסכלת, שמתאימה לכל הורה לילד בגיל 0-7, ללא קשר לרמת האנגלית שלו.

מה תלמדי בתכנית ועל מה השיטה עצמה מתבססת?

מה תלמדי בתכנית ועל מה השיטה עצמה מתבססת?

התכנית המלאה של Speasy4kids מכילה שיעורים שבועיים פרקטיים ממני אלייך, בכל שבוע אני אלמד אותך שיעור שצריך להתחיל ליישם כבר באותו שבוע כדי שהילד שלך יהיה בתהליך המדויק של קליטה והטמעת השפה האנגלית.

התוכנית מכילה שיעורים ל- 16 שבועות ומשבוע לשבוע אנחנו נעלה בהדרגתיות ברמה, היופי זה שהתוכנית נשארת שלך לתמיד, כך שגם אם לא תספיקי לעשות תרגול והתנסות עם הילד במהלך אחד השבועות, לא קרה כלום.. את פשוט ממשיכה מאיפה שהפסקת.

התוכנית מותאמת לקצב ההתפתחות והקליטה של תינוקות וילדים קטנים כך שאת התוצאות עצמן בשטח רואים בפרק זמן של שנה - שנתיים מהרגע שסיימת את תוכנית 16 השבועות שלנו, זה כיף לא נורמלי לראות איך הילד שלך מבין כשמישהו מדבר איתו באנגלית, וכיף עוד יותר לשמוע את המילים והמשפטים הראשונים שלו באנגלית כבר לפני גיל 3!

אני אמנם מלמדת ילדים כבר 10 שנים אך לשמוע את הבן שלי יואב בן שנתיים וחצי מדבר בגן באנגלית, ושר שירים באנגלית כשהוא מבין הכל.. זאת פשוט חוויה לא נורמלית לראות את זה כאמא, ואני יודעת שמי שיהנה מזה הכי הרבה זה יואבי שלי, כבר בטיול המשפחתי הבא שלנו לחו"ל הוא הולך להנות מהטיול ולהבין הכל!

מה לומדים בתכנית ומה הסילבוס?

מה יש להורים שכבר בתכנית לומר על ספיזי לילדים:

ורק ל- 30 ההורים הראשונים שמצטרפים היום:

להרשמה מאובטחת לתכנית הדיגיטלית

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

מחיר ההנחה המיוחד מסתיים 
וחוזר למחיר המקורי בעוד 48 שעות!

בסרטון: אפשר לראות את יואב כבר מזהה אותיות בשפה האנגלית ומצליח לחבר אותם לפאזל

בסרטון: רק בגיל שנה וחצי, אפשר לשמוע איך יואבי אומר את המילים בשיר ומבצע את הפעלים:)

בסרטון: הבן שלי, יואב אומר באנגלית את השמות של בעלי החיים שהוא רוצה להכין את הצורה שלהם מהבצק

אני יודעת בתור אמא שאני תמיד רוצה להרגיש הכי בטוחה בכל מה שנוגע לילדים שלי, ולכן אני מוסיפה לך את תעודת האחריות המטורפת הזו שאומרת:

רוית, מה הרקע והניסיון שלך עוד פעם?

שאלות נפוצות שהורים שאלו אותי:

לחצי על הכפתור למטה, מלאי את הפרטים בטופס, ועברי לדף התשלום המאובטח.

מה זה Speasy4kids?
Speasy4kids (ספיזי לילדים) היא תכנית דיגיטלית בצורת סרטונים קצרים, דומה ל"יוטיוב", התכנית מעניקה להורים כלים ושיטות על מנת להעניק לילדים שלהם את השפה האנגלית כשפה שניה לחיים, בצורה חוויתית, כיפית ומעניינת שגורמת לילדים לרצות לשתף פעולה, ליזום וליהנות מתהליך הלמידה תוך כדי שהקשר בין ההורים לילדים הולך ומתחזק. ככה כל הורה בישראל יכול להקנות לילדים שלו את האנגלית כשפה שניה לחיים בכל זמן ובכל מקום, גם אם ההורה בעצמו אינו שולט בשפה. כל מה שדרוש זה סמארטפון או מחשב וחיבור לאינטרנט.

לאילו גילאים הקורס מתאים?
הקורס מיועד להורים לילדים בגילאי 0-7 ונותן להם את הכלים, הידע וטכניקות הנכונות כדי ללמד את הילדים שלהם את השפה האנגלית כשפה שניה לחיים.

איפה השיעורים מתקיימים?
כל הקורס הוא דיגיטלי. מה שאומר שכל מה שאתם צריכים לדעת נמצא בתוך אתר מסודר ופשוט שכל אחד יכול להסתדר איתו, והשיעורים פתוחים לכם לכל החיים. בנוסף אתם יכולים לצפות בהם בכל זמן, בכל מקום ובקצב שלכם מהסמארטפון או מהמחשב.

אני רוצה לראות את הקורס מבפנים ולהבין איך הוא עובד..
הדגמה מבפנים של מערכת הלימוד שבעזרתה לימדנו כבר מעל 300 הורים ישראלים איך להעניק לילדים שלהם את האנגלית כשפה שניה:

לאחר כמה זמן כבר אפשר לראות התקדמות? 
כל ילד הוא עולם ומלואו. במידה ויש לכם ילד קטן בן שנתיים, אפשר לצפות ממנו שלאחר שנה הוא כבר ידע להבין ולתקשר ברמה בסיסית באנגלית, ואם הילד שלכם בן 6, אז לאחר שנה כבר אפשר לצפות ממנו להתחיל לחבר משפטים שלמים באנגלית ואפילו הרבה יותר.. כמובן שיש לנו תעודת אחריות יישום מלאה על כך, אבל ללא קשר, חובת היישום היא בידיים שלכם, ההורים:)

איך אפשר לדעת אם הילד קטן מדי כדי להתחיל בתהליך?
השאלה הזו שגויה מההתחלה. ילד לא יכול להיות קטן מדי כדי ללמוד שפה נוספת. בגילאי 0-7 המוח שלנו נמצא בשלבי התפתחות קריטיים וממש כמו ספוג, הוא נועד לקלוט מידע וללמוד דברים חדשים, לכן זה הזמן הטוב ביותר להתחיל בתהליך של למידת שפה שניה. יש בקורס הורים לילדים בגילאי חודשיים וחצי שנה, ככל שהילד צעיר יותר ככה זה זמן טוב יותר להתחיל!

כדי להצליח בקורס צריך לדעת אנגלית בעצמי?
שאלה מעולה! התשובה היא שהרמה הנדרשת מכם היא נטו אנגלית בסיסית, היכולת להבין מילים בסיסיות וחיבור משפטים בסיסי. בכל שיעור אסביר לכם בדיוק מה השלב שבו אתם נמצאים כרגע בהתאם לגילו של הילד ואיך לגשת אליו נכון כדי ללמד אותו. אני אדריך אתכם צעד אחר צעד בדיוק מה לומר ומה לעשות, מתי לעשות את זה, כמה ואיך כדי שנגיע למטרה - הילדים שלכם יגדלו עם האנגלית כשפה שניה.

כמה זמן זה מצריך ממני?
החלק הכי יפה בקורס הוא שכל הזמן שנדרש מכם להשקיע הוא סה"כ 15-20 דקות בשבוע! אני אסביר, כפי שהבנתם באתר למעלה, התכנית מורכבת מ16 שבועות, שבכל שבוע יש שיעור אחד שאורכו הוא בין 15-20 דקות. לאחר השיעור יש סיכום פרקטי ומסודר, ואז תרגול. התרגול עצמו מתבצע תוך כדי השגרה היומיומית שלכם! ככה שכל מה שאתם עושים ביום יום באופן קבוע, אתם רק צריכים לשלב את התרגול שאראה לכם ולהתמיד והילד שלכם ילמד לדבר אנגלית בגיל קטן.
מה עושים במידה והילד לא משתף פעולה עם התהליך?
שאלה מעולה. אנחנו רגילים שהילדים בדרך כלל לא משתפים פעולה עם כל מיני תהליכי למידה כאלה ואחרים, כי אנחנו מכירים את שיטות הלימוד המשעממות בבית הספר, ששם הילדים באמת מגיעים למצב של הירדמות בשיעורים. כדי שהילדים לא רק ישתפו פעולה עם התהליך, אלא שזה יבוא מהם, ז"א שיזמו בעצמם וירצו לתקשר באנגלית אתכם, צריך לגשת אליהם בצורה הנכונה ובדרכים חוויתיות וכיפיות שיעניינו ויסקרנו אותם, ויגרמו לילדים לרצות לבוא אליכם וללמוד אנגלית בעצמם! זה בדיוק מה שהקורס של Speasy4kids עושה.

מה מיוחד בקורס של Speasy4kids לעומת תכניות לימוד אחרות?
התמיכה והליווי שלנו. עצם זה שכל הכלים שאתם צריכים כדי ללמד את הילדים שלכם אנגלית נמצאים בצורה מסודרת, ברורה ופשוטה בתוך הקורס, ככה שאתם לא צריכים להתאמץ יותר מדי כדי ו"להמציא את הגלגל מחדש" - הכל מגיע אליכם בכפית של זהב. ממש מא' ועד ת'. וכמובן שהשיטה עובדת ויש תוצאות מוכחות.

במידה והפרש השנים בין הילדים שלי גדול, איך מתאימים את הקורס לכל ילד?
אפשר להיות רגועים, הרבה הורים שאלו אותי את השאלה הזו, לכן בתחילת הקורס הוספתי סרטון שבו אני מסבירה בדיוק איך להתאים את הקורס בהתאם לילד שלכם, לגיל שלו ולרמה שלו, ככה שכולם יפיקו את המיטב מהקורס מבלי לבזבז זמן מיותר:)

האם בתור הורה אני צריך לתחזק ולהרחיב את הידע שלי כל הזמן כדי ללמד את הילד אנגלית?
נתקלתי בשאלה הזו כמה פעמים.. התשובה היא שלמידה וכמות הידע שאפשר לצרוך אף פעם לא נגמרים. הכוונה היא שגם כאשר אתם מסיימים העביר לילד את התוכן של הקורס, זה לא נגמר שם, הוא רוכש שפה שניה לחיים וזה משהו שנמשך הרבה זמן, ממש כמו עם עברית. כמובן שכל התוכן שצריך כדי ללמד אותו אנגלית כשפה שניה נמצא בתוך הקורס והקורס גם מתעדכן כל הזמן בתכנים וחומרים נוספים, ככה שהכל נמצא אצלכם כבר מההתחלה. בבית הספר הילד לומד דקדוק ומרחיב את אוצר המילים שלו בצורה מעמיקה יותר ככה שהלמידה תמיד ממשיכה. לגביכם ההורים, אותו רעיון, תמיד אתם יכולים להרחיב את האנגלית שלכם מעבר לרמה שהיא נמצאת כיום וכתוצאה מכך ללמד את הילדים שלכם עוד דברים חדשים. שוב, יש לכם כבר הכל בתוך הקורס:)

מה עלות התכנית?
הקורס עולה באופן קבוע 2,100 ש"ח. הסיבה שיש כרגע מחיר הנחה ל30 ההורים הראשונים ועלות הקורס היא רק 597 ש"ח, היא כי אני יודעת שלהרבה הורים כל כך חשוב שהילדים שלהם יגדלו וידעו לדבר אנגלית בקלות, בביטחון ושזה יהיה כלי שישמש אותם בכל שלב ושלב בחיים שלהם, אבל הם רוצים לחסוך את האלפי שקלים שיוציאו בעתיד על שיעורים פרטיים כדי שהילד ילמד אנגלית, ובסוף הוא כמעט לא ידע לדבר אותה, אלא רק לעבור מבחן, וזו לא המטרה. עכשיו כולנו נמצאים בתקופה לא פשוטה ולכן החלטנו בצוות, להוציא את מחיר ההנחה הזה כדי לבוא לקראת כל ההורים שמעוניינים לקחת את הצעד הזה ולהירשם. הקורס הזה שווה מעל ומעבר כך או כך, רק שעכשיו, יש הזדמנות ל30 מהירי החלטה לקבל אותו במחיר בדיחה:)

מה קורה אם שילמתי ולא קיבלתי כלום למייל?
לפעמים לוקח לפרטי גישה לקורס כמה דקות להישלח אז רק להמתין בסבלנות. יכול להיות גם שהמייל הגיע לאחת התיבות האחרות, כמו קידומי מכירות או תיבת הספאם, במקרה הזה יש לקחת את המייל להעביר אותו לדואר הנכנס ומומלץ לסמן אותו בכוכב לעדכונים חשובים נוספים. אם עדיין הוא לא הגיע או שאתם לא מוצאים אותו, תוך קליק אחד אפשר לשלוח לנו מייל לתמיכה: Speasy4kids@gmail.com - ונענה על כל שאלה ונעשה הכל כדי לפתור כל בעיה שיש:)

מה אפשר לעשות במידה ואני רוצה להצטרף אבל אין לי אשראי?
דבר ראשון אפשר לבקש מבן משפחה או מחבר טוב לעזור ותחזירו להם. אופציה נוספת היא לשלם באמצעות פייפאל לפי הצעדים הבאים: - עוברים לטופס התשלום המאובטח באתר וממלאים את הפרטים. - ואז מגיעים לדף סליקה מאובטח וממלאים שם את הפרטים לחשבונית. - בוחרים באמצעי תשלום פייפאל או באנגלית paypal, משלמים וזהו סיימתם:) שימו לב שאתם מכניסים את כתובת הדואר האלקטרוני האמיתית שלכם כי דרך הכתובת הזו תקבלו את פרטי הגישה לקורס.


ספיזי בע"מ
ליצירת קשר:

Powered By ClickFunnels.com